Menü

Gizlilik İlkeleri

Akay Kuyumcu & Pırlanta, her zaman müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir firma olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar. 

E-posta adresiniz Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Aktarılması Hakkında Bilgilendirme formunda yazan istisnalar dışında hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda www.akaygold.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmeler için kullanılacaktır.

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Akay Kuyumcu & Pırlanta, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu  bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır. Kredi kartı bilgileri, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

Akay Kuyumcu & Pırlanta, 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

  
Akay Kuyumcu Pırlanta
1722. Sk. No:2/C Donanmacı Mah. 35610 Karşıyaka/İzmir